SNH.3015.TYB4R7MT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SNH.3015.TYB4R7MT00
JLCPCB Part #
C2942330
Package
SMD,3x3mm
Description
1.1A 1.7A 163mΩ 4.7uH ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS