SNR6045TYD102M
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SNR6045TYD102M
JLCPCB Part #
C2827409
Package
SMD,6x6mm
Description
1mH 320mA 5.9Ω ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS