SDRH.1205CT.NLF680MT00
MFR.Part #
SDRH.1205CT.NLF680MT00
JLCPCB Part #
C5123051
Package
SMD,12x12mm
Description
140mΩ 2.1A 68uH ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS