SDRH.5D28.LF151MT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SDRH.5D28.LF151MT00
JLCPCB Part #
C5122929
Package
SMD,5.7x5.7mm
Description
150uH 350mA 680mΩ ±20% SMD,5.7x5.7mm Power Inductors ROHS