SDRH.1207CT.NLF471MT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SDRH.1207CT.NLF471MT00
JLCPCB Part #
C5123072
Package
SMD,12x12mm
Description
1.2A 470uH 750mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS