SCD3521DYF4R7MT00
MFR.Part #
SCD3521DYF4R7MT00
JLCPCB Part #
C2827428
Package
SMD,3.5x3mm
Description
1.5A 170mΩ 4.7uH Unshielded Inductor ±20% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS