SCD.7835.CYF4R7MT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SCD.7835.CYF4R7MT00
JLCPCB Part #
C5374418
Package
SMD,7.8x7mm
Description
3.5A 33mΩ 4.7uH Unshielded Inductor ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS