SRN.1812.LF181KT00
MFR.Part #
SRN.1812.LF181KT00
JLCPCB Part #
C5374547
Package
SMD,3.5x3mm
Description
180uH 270mA 3.08Ω Unshielded Inductor ±10% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS