SRYH0630YF2R2M
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SRYH0630YF2R2M
JLCPCB Part #
C2827351
Package
SMD,7.4x6.9mm
Description
10.2A 2.2uH 20mΩ 8A ±20% SMD,7.4x6.9mm Power Inductors ROHS