SDRH.1207CT.NLF331MT00
MFR.Part #
SDRH.1207CT.NLF331MT00
JLCPCB Part #
C5123071
Package
SMD,12x12mm
Description
1.6A 330uH 500mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS