SCD.3516.DYF101KT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SCD.3516.DYF101KT00
JLCPCB Part #
C5374206
Package
SMD,3.5x3mm
Description
100uH 230mA 3.05Ω Unshielded Inductor ±10% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS