SCD.4532.DYF302KT00
MFR.Part #
SCD.4532.DYF302KT00
JLCPCB Part #
C5374244
Package
SMD,4.5x4mm
Description
34Ω 3mH 50mA Unshielded Inductor ±10% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS