SCD.5835.DYF222KT00
MFR.Part #
SCD.5835.DYF222KT00
JLCPCB Part #
C5374365
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
120mA 2.2mH 24.7Ω Unshielded Inductor ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS