SCD.7850.DYF821KT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SCD.7850.DYF821KT00
JLCPCB Part #
C5374467
Package
SMD,7.8x7mm
Description
2.76Ω 310mA 820uH ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS