ZVR10D511KL8B7A0
MFR.Part #
ZVR10D511KL8B7A0
JLCPCB Part #
C2919290
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.75kA 320V 430V 510V 7.5mm 840V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS