DCH222M30Y5UN6VJ7A0
MFR.Part #
DCH222M30Y5UN6VJ7A0
JLCPCB Part #
C2896419
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1kV 2.2nF 7.5mm Y5U ±20% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS