DCF471K30Y5PG6VLAFA
MFR.Part #
DCF471K30Y5PG6VLAFA
JLCPCB Part #
C7545190
Package
Plugin,P=10mm
Description
250V 470pF Y1 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS