ZVR07D561KP6F5A0
MFR.Part #
ZVR07D561KP6F5A0
JLCPCB Part #
C2919261
Package
Plugin,P=5mm
Description
356V 468V 560V 5mm 800A 925V 插件,P=5mm Varistors ROHS