DCH471K22Y5PN6FJ5A0
MFR.Part #
DCH471K22Y5PN6FJ5A0
JLCPCB Part #
C968812
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 470pF 4mm 5.5mm 5mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS