ZVR14D681KK837G1
MFR.Part #
ZVR14D681KK837G1
JLCPCB Part #
C2919348
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.12kV 2.5kA 420V 565V 680V 7.5mm 插件,P=7.5mm Varistors ROHS