DCF332M39Y5UG6BL0A0
MFR.Part #
DCF332M39Y5UG6BL0A0
JLCPCB Part #
C2919173
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 250V、400V 3.3nF CQC、UL、VDE、KC X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS