DCT222K22Y5PF6FJ5B8
MFR.Part #
DCT222K22Y5PF6FJ5B8
JLCPCB Part #
C2896044
Package
Plugin,P=5mm
Description
2.2nF 50V 5mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS