DCH101K22Y5PN6FL5A0
MFR.Part #
DCH101K22Y5PN6FL5A0
JLCPCB Part #
C2896174
Package
Plugin,P=5mm
Description
100pF 1kV 5mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS