DCF102M26Y5VQ6UL7A0
MFR.Part #
DCF102M26Y5VQ6UL7A0
JLCPCB Part #
C2875372
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1nF 250V、400V X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS