ZVR10D681KL837A0
MFR.Part #
ZVR10D681KL837A0
JLCPCB Part #
C2919313
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.12kV 1.75kA 420V 565V 680V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS