DCF221K24Y5PQEVHDFF
MFR.Part #
DCF221K24Y5PQEVHDFF
JLCPCB Part #
C7545202
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
220pF 300V Y2 ±10% Plugin,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS