DCH100K22YR P6FJ5A0
MFR.Part #
DCH100K22YR P6FJ5A0
JLCPCB Part #
C2896160
Package
Plugin,P=5mm
Description
10pF 2kV 5.5mm 5mm ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS