ZVR10D621KL837A0
MFR.Part #
ZVR10D621KL837A0
JLCPCB Part #
C2919310
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.025kV 1.75kA 385V 505V 620V 7.5mm 插件,P=7.5mm Varistors ROHS