DCH103Z46Y5VP6UL7A0
MFR.Part #
DCH103Z46Y5VP6UL7A0
JLCPCB Part #
C2896301
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-20%~+80% 10nF 2kV 7.5mm Y5V 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS