DCH151K26YR P6FJ5G8
Extended
Manufacturer
SHM
MFR.Part #
DCH151K26YR P6FJ5G8
JLCPCB Part #
C2896312
Package
Plugin,P=5mm
Description
150pF 2kV 5mm 6.8mm ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS