WW5FT500R
MFR.Part #
WW5FT500R
JLCPCB Part #
C3381871
Description
-55℃~+350℃ 500Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS