WW5FT15K0
MFR.Part #
WW5FT15K0
JLCPCB Part #
C2593990
Description
-55℃~+350℃ 15kΩ 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS