WW3FT500R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW3FT500R
JLCPCB Part #
C2584370
Package
Plugin,D4.8xL14.2mm
Description
-55℃~+350℃ 3W 500Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS