WW5JT500R
MFR.Part #
WW5JT500R
JLCPCB Part #
C2585295
Description
-55℃~+350℃ 500Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS