WW5FB500R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW5FB500R
JLCPCB Part #
C5833326
Package
Plugin,D7.9xL22.2mm
Description
-55℃~+350℃ 500Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS