RWR74S2R61FRB12
MFR.Part #
RWR74S2R61FRB12
JLCPCB Part #
C1450232
Description
-55℃~+250℃ 2.61Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors