WW2BT250R
MFR.Part #
WW2BT250R
JLCPCB Part #
C2593959
Description
-55℃~+350℃ 1.5W 250Ω Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ 插件,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS