WW4JT68R0
MFR.Part #
WW4JT68R0
JLCPCB Part #
C2593364
Description
-55℃~+350℃ 4W 68Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D6.9xL17.8mm Through Hole Resistors ROHS