CF14GB300R
MFR.Part #
CF14GB300R
JLCPCB Part #
C6148754
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 300Ω Carbon Film Resistor ±2% Plugin,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS