WW4JT18R0
MFR.Part #
WW4JT18R0
JLCPCB Part #
C3393009
Description
-55℃~+350℃ 18Ω 4W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D6.9xL17.8mm Through Hole Resistors ROHS