WW4JB3K90
MFR.Part #
WW4JB3K90
JLCPCB Part #
C2646150
Description
-55℃~+350℃ 3.9kΩ 4W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D6.9xL17.8mm Through Hole Resistors ROHS