WW3FT10K0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW3FT10K0
JLCPCB Part #
C7117825
Package
Plugin,D4.8xL14.2mm
Description
-55℃~+350℃ 10kΩ 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS