WW4JT150R
MFR.Part #
WW4JT150R
JLCPCB Part #
C2593375
Description
-55℃~+350℃ 150Ω 4W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D6.9xL17.8mm Through Hole Resistors ROHS