WW2JT100R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW2JT100R
JLCPCB Part #
C2592916
Package
Plugin,D4xL9.4mm
Description
-55℃~+350℃ 1.5W 100Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS