WW5JB3R90
MFR.Part #
WW5JB3R90
JLCPCB Part #
C6926398
Description
-55℃~+350℃ 3.9Ω 5W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS