WW2JB3K30
MFR.Part #
WW2JB3K30
JLCPCB Part #
C2646168
Description
-55℃~+350℃ 1.5W 3.3kΩ Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS