WW3JTR910
MFR.Part #
WW3JTR910
JLCPCB Part #
C2593362
Description
-55℃~+350℃ 3W 910mΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS