WW3FB68R0
MFR.Part #
WW3FB68R0
JLCPCB Part #
C6002225
Description
-55℃~+350℃ 3W 68Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS