WW3JT4R70
MFR.Part #
WW3JT4R70
JLCPCB Part #
C2593102
Description
-55℃~+350℃ 3W 4.7Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS