WW3JTR470
MFR.Part #
WW3JTR470
JLCPCB Part #
C2593323
Description
-55℃~+350℃ 3W 470mΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS